NACIONALINĖ VISUOMENĖS SVEIKATOS PRIEŽIŪROS LABORATORIJA

Dalintis

 nvspl

Mikrobiologinių tyrimų skyrius

Cheminių tyrimų skyrius

Žolyno g. 36, Vilnius

Tel. (8 5) 270 9229, faks. (8 5) 210 48 48, el. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  Priimamojo tel. (8 5) 234 4003, faks. (8 5) 210 5405, el. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Darbo laikas:

Pirmadieniais – penktadieniais         nuo 8.00 iki 17.00 val.

Parazitologinių tyrimų poskyris

Serologinių tyrimų poskyris Gėlių g. 9, Vilnius

Priimamojo tel. (8 5) 212 2718, faks. (8 5) 212 2716, el. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Darbo laikas:

Pirmadieniais – penktadieniais         nuo 8.00 iki 17.00 val.

Fizikinių veiksnių tyrimų skyrius

Profesinės rizikos vertinimo skyrius

Privalomojo mokymo skyrius

Antakalnio g. 10, Vilnius

Priimamojo tel. (8 5) 234 1943, faks. (8 5) 234 1943, el. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Darbo laikas:

Pirmadieniais – penktadieniais         nuo 8.00 iki 17.00 val.

 

Šeimos gydytojo pasirinkimas

Dalintis

 Family-Doctors A Kiekvienas asmuo turi galimybę pasirinkti pirminės asmens sveikatos priežiūros įstaigą (PASPĮ), šeimos gydytoją, o pagal naująją tvarką ir gydytoją psichiatrą (net jei ir nesigydo mūsų įstaigoje). Tereikia atvykti į mūsų registratūrą ir užpildyti prašymą dėl pirminės ambulatorinės psichikos sveikatos priežiūros paslaugų. Prašymai pildomi pagal asmens tapatybę liudijantį dokumentą. Asmuo turi būti apdraustas (ar apsidraudęs) privalomuoju sveikatos draudimu.

Pranešimas apie išduotą nedarbingumo pažymėjimą ar Pranešimas apie išduotą nėštumo ir gimdymo atostogų pažymėjimąyra iš EPTS atspausdintas dokumentas, kuriame pateikiama informacija darbdaviui(-iams) apie asmens nedarbingumą ar išduotą nėštumo ir gimdymo atostogų pažymėjimą, ir patvirtintas gydytojo spaudu ir parašu arba asmens sveikatos priežiūros įstaigos vadovo įgalioto asmens parašu bei įstaigos antspaudu (spaudu).

Nebūna taip, kad įdiegus ką nors nauja, naujovė iš karto puikiai veikia.

Net ir įdiegus e. sistemą pacientai mūsų registratūroje gali gauti spausdintą pranešimą apie išduotą nedarbingumo pažymėjimą. Tačiau už jo spausdinimą pacientai turi susimokėti gydymo įstaigai 0,50ct.

Pastaba: Jeigu darbdavys nesinaudoja "Sodros" e. Draudėjų sistema arba neturi pasirašęs duomenų teikimo sutarties, pacientas turi atsispausdinti pranešimą apie išduotą e. pažymą ir įteikti ją darbdaviui.

Pirminė sveikatos priežiūra

Dalintis
142

Antrinė sveikatos priežiūra

Dalintis
s

Svečiams

Dalintis

Registruojantis prašome pateikti:

      Asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą;

      Gimimo liudijimą, kuriame nurodytas asmens kodas;

      Draustumą įrodantį dokumentą

      Antrinio lygio specialistai priima pacientus su šeimos gydytojo siuntimu

 

Saturday the 21st - Vidfmanto V. Zacharo svetainė.Thanks to Joomla 2.5 templates by FTS